Čeština pro Crusader Kings II verze 2.7.2

ck2_272

Tak tady to je. Kompletní aktualizovaný překlad CK 2 ve verzi 2.7.2 se všemi datadisky. Aby se to povedlo, bylo nutné poměrně rychle (cca za 2 měsíce) přeložit 926 normostran textu.

Pro představu: ‚To‘ od Stephena Kinga má 1200 normostran. Kdo četl, ví. Jinak celý překlad CK 2 má 2 400 normostran. Všech 7 dílů Harry Potera má 3680 normostran. Tolik statistika.

Překlad zatím obsahuje spoustu chyb z minulosti, lze tam narazit na takové perly jako:
byl jsem otrávený dvořanovo stálým hádavostí o vetchém mostu, který potřebuje opravit, že jsem se to rozhodl zkontrolovat sám.
a to ještě zdaleka není nejhorší. Ale je to srozumitené a budu to opravovat postupně, až budu mít čas. A teď ho mít nebudu, protože z Paradoxu vypadl patch na Stellaris.

Už by však neměl být problém CK 2 udržet aktualizovanou. Znovu musím upozornit na zásluhy Mivoje, bez jehož aktivity by tento překlad patrně nevznikl. Kromě toho si od svých genetických výzkumů odskočil a ruku k dílu přiložil i J.G.Mendel. Poděkování patří také všem předchůdcům, kteří se na překladu podíleli dříve.

Stahujte, hrejte a pokud narazíte na chybu, hlašte ji. Nemusím zdůrazňovat, že po aktualizaci češtiny je nanejvýš vhodné zahájit novou hru, že ne?

Ck2 272 Cz01
Ck2 272 Cz01
ck2_272_cz01.rar
Version: 2.7.2
2.3 MiB
1581 Downloads
Details...

Závěrem bych rád uvedl na pravou míru jednu mylnou informaci, která byla uvedena na facebooku – cituji:
‚Překladatel Whitehorse (asi) nikdy nespí, protože pro vás aktualizoval…
Není to pravda. Letos jsem spal už několikrát. Například 17.2. a 31.5. Odpočívat se musí.

WhiteHorse