Čeština Victoria II

vic2

Překlad pro hru Victoria II.

Čeština je 100% přeložena.

Instalace:

Po stažení archiv rozbalte do složky se hrou a dejte přepsat existující soubory.

Autor:

Český překlad Victoria II pro web jajjun.com pro Vás připravil:

WhiteHorse

 

Tato čeština bylo vytvořena pro web jajjun.com a uveřejnění na jiných stránkách či využití v jiných projektech je zakázáno!

Stahujte zde poslední verzi češtiny:

Vic 2 Komplet Cz14
Vic 2 Komplet Cz14
vic_2_komplet_cz14.rar
1.1 MiB
2459 Downloads
Details...

 

 

Za překladatele přeji příjemné hraní

Váš Jajjun

 

A jen malé info od samotného překladatele:

Ahoj,
tak jsem se trochu mrknul na Victoria II. Vzal jsem to, co máš na stránkách jako poslední verzi češtiny a kompletně jsem to dorazil. Při vší úctě k mým předchůdcům – byla tam strašlivá zvěrstva. Například USA a CSA (konfederace) svorně přeložené jako Amerika, takže jsem náhle dostal hlášku, že Amerika anektovala Ameriku. O takových věcech, jako kontynenty, přišly jsme, afrika apod se snad ani nebudu zmiňovat.

Nejvíc mě ale dostala slova bricky a práskání. Na to jsem dlouho hleděl v němém úžasu. Pak jsem zjistil, že bricky je britský a práskání je krakování.

Opravil jsem, co mi při překladu padlo do oka a pak nejhorší kopance při hře. Teď je to ve stavu srozumitelnosti. Nicméně i tak se tam patrně najde spousta roztomilostí, nesmyslů v písmenech apod. Ale dál už se tím zabývat asi nebudu.

Když jsme dělali na EU4, myslel jsem, že to nejhorší už jsem viděl. Mýlil jsem se. Ten borec, co psal anglické texty do VicII se neobtěžoval nejen dělat mezi větami čárky, ale mnohdy ani tečky. O překlepech, chybějících či přehozených písmenech a zkomolených slovech snad ani nemá cenu mluvit. Strašná práce… Doufám, že už ho z Paradoxu vyrazili.

Tutoriály chlapcům z Paradoxu moc nejdou… Občas to dělá zajímavé věci. Chce to přesně dodržet instrukce a jednotlivé kapitoly hrát z menu tutoriálu, nikoli z dialogu Pokračovat. A první lekce z Armády mi z 11 pokusů na konci lekce 5x zatuhla.

Snad to někomu přijde vhod, VicII je fajn hra. V příloze je kompletní čeština, otestovaná a fungující s verzí 1.1 a 1.4 Vlastně jsem to dělal pro sebe. Nemám rád, když na mě hra žvatlá anglicky, já tomu pak nerozumím…


WhiteHorse