GreenManGaming – hry a kredit zdarma

Na Greenmangaming je zajímavá akce. Ten kdo si založí nový účet, získá následující hry na steam zdarma…

Jedná se o tyto hry Sanctum, Gun Monkeys, Canyon Capers) + získá 30 denní trial Eve Online se čtyřmi rozšířeními (Colonist, Eve Explorer, Eve Industrialist, Eve Skirmisher). Dále získá slevový kupón 23% OFF (většinou jdou jejich kupóny využívat i v akcích, ale zaručit, že i tenhle to bude mít tak, vám nemohu…). A navíc za prolinkování Steam účtu s GMG účtem získáte automaticky 1USD kreditu na nákup, plus hraním těch výše jmenovaných her můžete získat dalších 1,5USD. A to je docela slušná akce – počkáte si až bude nějaká zajímavá hra ve slevě, na to použijete váš -23% kupón a posléze uberete dalších 2,5USD z vašeho herního kreditu… Za to můžete mít třeba i nějaké menší DLC úplně zadarmo. No, nekupte to za tu cenu.

Odměny jsou schvalovány manuálně, aby se předešlo zneužití (třeba že bych si registroval deset účtů a nasbíral tak dost her zdarma + bych měl dost kreditu na všechna kosmetická DLC k Paradox hrám). Odměny se připíšou na účet během následujících 72h od registrace.

Výše jsem použil u GreenManGaming svůj reflink. Za každého uživatele, který se přes něj registruje a utratí nejméně dva dolary, dostanu jednorázově kredit v hodnotě 2 USD. Vás to nic stát nebude. Díky. Pokud vám to, ale vadí, tak dám ještě jednou odkaz tentokrát bez reff odkazu – GreenmanGaming.com.