Kde nejlevněji předobjednat DLC EUIV: Conquest of Paradise

minulém článku jsem nastínil různé možnosti, jak ušetřit při nákupu steam her. Dneska si představíme konkrétní příklady s nadcházejícím indiánským DLC k EUIV: Conquest of Paradise.

 
 
 

1) Ruské klíče

a) Přeprodávající obchody s ruskými klíči – g2play.net ani kinguin.cz zatím DLC nemají v nabídce

b) Tržiště steamtrades.com – standardní cena se pohybuje zhruba pět klíčů (z her Team Fortress 2; Doty a Counter Strike: GO). Cena jednoho klíče je aktuálně kolem 1.60-1.85€. Tj. DLC vyjde v přepočtu na 8-9.25€.

c) Vlastní Rusák – cena DLC zhruba kolem 7€.

 

2) Oficiální prodejci za USD – DOPORUČUJI!

Preorder na GreenmanGaming.
Základní cena 15USD; preorder akce -10% tj. 13.49USD. Navíc lze uplatnit jejich -25% kupón „GMG25-0YUM5-VKMVU“, takže se dostanete na 10.12USD! Plus vám GMG vrátí 0.1 jako kredit na příští nákup. Protože jsem tam už dřív něco nakoupil, tak jsem se díky místnímu kreditu dostal až na 7.37USD + jsem dostal ještě 0.1 USD jako kredit na příští nákup! Klíč dostanete až v den vydání.

GMG_conquest

Výše jsem použil svůj reflink. Za každého uživatele, který se přes něj registruje a utratí nejméně dva dolary, dostanu jednorázově kredit v hodnotě 2 USD. Vás to nic stát nebude. Pokud vám to, ale vadí, tak dám ještě jednou odkaz tentokrát bez reff odkazu – GreenmanGaming.com.

 

Takže už nyní můžete DLC předobjednat za v přepočtu 200Kč. Tj. zhruba polovinu než co stojí na Steamu (15€; 13.5€ preorder). A to se podle mě vyplatí než čekat půlroku, než bude na Steamu -50% sleva, kde to koupíte za stejnou cenu…