Opět fungujeme

Zdravím všechny příznivce webu,

v minulých dnech jste asi zaznamenali výpadky dostupnosti stránek. Bylo to z jednoduchého důvodu, abychom mohli povýšit verzi hostingu. Tím stránky mají zaručenu aktualizovatelnost na dalších pár let. Stránky jsou již v provozu, ovšem budou převedeny do režimu spánku a hlavním webem s novinkami se stane https://www.jajjun.com, kde spolu s WhiteHorsem připravíme nový portál s češtinami a dalšími zajímavostmi, které u nás hledáte. Na této adrese zůstane tzv. archiv, kde najdete spoustu věcí ke starším hrám.

Prozatím funguj…

Prozatím fungujeme tedy na třech adresách: https://www.jajjun.com, hoi.jajjun.com a https://www.facebook.com/jajjuncom/.

Fórum, jó to je oříšek, nebo spíše kokosák. Obnova stránek založených na databázích (DB) má několik úskalí. Obnova stránek HoI byla v pohodě. DB měla nějakých 300 tisíc řádků a obnova se vším všudy trvala jedno odpoledne. Ovšem DB Fóra má zhruba 6,5 MILIONU řádků. Když odpočítám 2 miliony, které není nutné obnovovat, tak nám zůstane nějakých 4,5 MILIONU řádků k přenosu do DB. Jelikož platím jen trošku lepší hosting s rozšířenou velikostí (ještě chvíli a musíme se přesunout na virtuál za 4 500 Kč), tak musím nahrávat DB postupně a to zatraceně dlouho trvá. Zatím jsem v polovině a to už se s tím dělám 3 dny. Dejte mi ještě chvíli času a fórum bude opět funkční. Předpokládám, když vše půjde dobře a já se k tomu každý den dostanu na několik hodin, tak fórum rozběhnu během následujícího víkendu.

Jára Jajjun Jaromír