Ceasar je mrtev! Vyrovnáš se mu? Velké slevy Paradox her na Gamersgate!

Aktualizováno: Předešlé slevové akce měly takový kladný ohlas, že se zkazky o nich donesly až do bájného Albionu. Dokonce samotný král Artuš se na ně dnes přijel podívat! Dneska proto můžete nakoupit s velkou -75% slevou hry ze série King Arthur. Hry vytvořilo studio Neocore a Paradox je jen vydavatelem. I přesto, že se naše fórum zaměřuje hlavně na hry, které Paradox přímo vytvořil, tak k nám můžete zajít i kvůli King Arthur. Například pokud se vám King Arthur líbí a myslíte si, že by si zasloužil větší pozornost než je mu u nás věnována, tak tady můžete pro King Artur hlasovat ve speciální anketě… A nyní jako vždy odkaz na slevy.

ides4

Aktualizováno: Znovu nám kohout ohlásil nový den a znovu tu máme novou slevu na další herní tituly. I když dnes jen na hry u kterých Paradox stojí jen jako vydavatel. Jedná se o série Supreme Ruler od BattleGoat Studios a East India Company od Nitro Games. Ceny jsou velice nízké – přesvědčit se můžete sami zde.

ides_3a

Aktualizováno: Po sériích Europa Universalis a Victoria k nám dneska přichází zlevněná série Crusader Kings. Jako u předchozích slev se jedná o solidních -75% z původní ceny. Pokud vám tedy chybí třeba jedno z téměř nekonečné řady DLC, tak to můžete nyní snadno dohnat a doplnit svojí sbírku. Pro ty z vás kteří loví jen ty nejvýhodnější ceny se, ale musím pozastavit nad cenou Kompletního balíku všech CK produktů = 22,5€… Na Amazonu se totiž tenhle stejný balík úplně všeho poměrně často prodává za mrzkých 9.99$. Takže pokud nespěcháte, tak si na Amazonu nastavte watchlist a nebo sledujte naše stránky. Určitě budeme v budoucnu informovat i o dalších akcích na Paradox tituly. Nezapomeňte se ještě zastavit na našem fóru – komunita CK2 je patří u nás k těm nejaktivnějším! A teď už mažte nakupovat!

ides_2

Aktualizováno: Nový den, nová sleva! Ze včerejška již má určitě většina z vás zakoupenou sérii Europa Universalis. Ale co ti z vás, kteří přišli pozdě a včerejší akci nestihli? Mají smůlu? Nikoliv! Slevy pokračují a na pořadu dne jsou hry ze sérií Victoria, Kings Crusade a Commander. Znovu se jedná o -75% z původní ceny, tak neváhejte. Fůra zábavy za pár drobných! Nezapomeňte se zastavit na našem fóru a pochlubit se s vašimi herními úspěchy! PS: V sekci o Victorii 2 najdete i češtinu 😉 A nakonec odkaz na výše zmíněné slevy zde!

ides_2

Na Gamersgate se k zítřejšímu výročí smrti Gaia Julia Caesara (svátek Ides of March) objevilo několik pěkných slev. Slevy trvají jen 24h, tak dlouho neváhejte a nenechte si je utéct. Jedná se hlavně o sérii Europa Universalis včetně jejich odboček jako EU: Rome nebo For the Glory. Ceny jsou opravdu solidní – jedná se o -75% z původní ceny. Pokud si nejste s nákupem jistí, tak se podívejte k nám na fórum do sekcí o EU3 nebo EU2. Určitě si poté uděláte obrázek jak na tom dané hry jsou. A teď už ten slibovaný odkaz na slevy zde.
ParSlevy