Vánoce, Vánoce přicházejí, nakupujme přátelé…

Před Vánoci se nám vyrojilo velké množství herních slev. Vlastně jich je tolik, že radši začnu hned bez zbytečných okecávaček…

Steam

Na Steamu jsou každoroční Vánoční slevy. Na úvodní stránce je každý den zhruba deset titulů, které jsou hodně zlevněné, pod nimi jsou další čtyři jako „Blesková nabídka“, ještě níže jsou hlasovací slevy, kdy komunita každých osm hodin vybírá slevu na jednu ze tří nabízených her. Pokud máte na Steamu, alespoň level pět, tak za každé vaše třetí hlasování dostanete odměnu – jednu vánoční kartu. A ještě níže jsou slevy ze včerejška. Pokud vám nějaká sleva uteče, tak sečkejte do posledního dne, protože tam se obvykle některé vybrané slevy opakují.

GreenManGaming

Zelený mužíček má tématické slevy dle vydavatele. Nás zajímá tedy hlavně boxík od Paradoxu. Tam dneska (každý den se nabízené hry mění) najdeme třeba i EUIV s 50% slevou. Ale to není vše. Na většinu předmětu včetně EUIV můžete využít i slevový kupón GMG20-ZB5D1-93X49 na dalších -20%!

Amazon

Amazon určitě nechce ve slevách zaostávat, nabízí ve slevách stovky titulů. Asi nejzajímavější jsou v nabídce různé balíčky například všechny díly Max Payne (včetně trojky a Season DLC passu) za 7$. Též Paradox má několik balíčků – např. Paradox Grand Strategy Pack, Paradox Boat Bundle nebo Paradox Action Pack.